Instagram

1-677-124-44227

Z miłości do piękna

O-medic przeszło długą drogę do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Siły dodawali nam nasi klienci zadowoleni z efektów naszej pracy.

O-Medic, wcześniej brand o nazwie Nano Medic jest marką stworzoną z pasji do piękna przez Żanetę Stanisławską i jej zespół wspaniałych naukowców specjalizujących się  w produkcji niezwykle skutecznych kosmetyków. Pomysł na markę urodził się już w 2010 roku aby po trzech latach pasjonujących, drobiazgowych badań i testów zobaczyć światło dzienne pod nazwą Nano Medic. Pierwsze na świecie kosmetyki do użytku profesjonalnego bazujące na nanotechnologii. Nano cząsteczki srebra i złota stały się podstawą brandu Nano Medic.

Niezwykły sukces naszych produktów popchnął nas do dalszego rozwoju. Pojawiły się plany stworzenia kolejnych unikalnych receptur. Teraz pod marką O-Medic mamy w ofercie ponad 20 różnych kosmetyków do użytku profesjonalnego oraz codziennej pielęgnacji. Ciągle jednak trwają badania i prace nad coraz to nowymi składnikami, które mogą wspierać naszą walkę ze szkodliwym działaniem środowiska i czasu. Wierzymy mocno, że nasze produkty spełnią najwyższe oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów i pozwolą się cieszyć czystym pięknem oraz uprzyjemnią codzienną pielęgnację.

W 2018 Roku Zostaliśmy wyróżnieni na skalę światową jako marka, która posiada niezwykle skuteczne i innowacyjne kosmetyki. Pokładane w nas nadzieje przełożyły się na sukces i jakość naszej oferty. Jako O-Medic zamierzamy wyruszyć na podbój świata piękna. Bądźcie z nami cały czas.